Відбувся перший регіональний фестиваль ідей розвитку громад Полтавської області "Idea fest".

Дата: 16.07.2021 15:02

15 липня голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко  та начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Наталія Супрун взяли участь у першому регіональному фестивалі ідей розвитку громад Полтавської області  «IDEA FEST Poltava Region – 2021».

Організували захід Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Асоціація відкритих міст за сприяння облдержадміністрації та обласної ради. Фестиваль спрямований наповнити креативними ідеями громади регіону, сприяти обміну досвідом та історіями успіху.

Зі словами вітань до учасників заходу зверталися голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький та представники проєктного менеджменту.

Під час фестивалю ідей одночасно працювали 18 локацій –  у форматі «Світового кафе» за різними напрямками: інфраструктура, бізнес, земельний аудит, агросфера, енергозбереження, медицина, культура, туризм, благоустрій, екологія, громадські бюджети Полтавщини.

Центральною була локація «Project Work», присвячена темі державно-приватного підприємництва.

На заході спікери ділилися досвідом створення та реалізації проєктів.