Мартинівська земля має своїх господарів

Дата: 19.07.2021 16:00

Благоустрій населених пунктів — це сукупність різноманітних видів впорядкування міст, селищ і сіл, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення.

До об'єктів благоустрою території житлової та громадської забудови належать земельні ділянки в межах населених пунктів, на яких розміщено об'єкти житлової забудови, громадські будівлі та споруди, інші об'єкти загального користування.

Утримання в належному стані території (земельної ділянки) – означає використання її за призначенням відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, правил благоустрою території населеного пункту, а також санітарне очищення території (земельної ділянки), прилеглої до неї території, її озеленення, збереження та відновлення об'єктів благоустрою.

На вказаних фотографіях знаходяться земельні ділянки приватних підприємців, одноосібників, фермерських господарств, які належним чином дбають про культуру поля не тільки на власній земельній ділянці, а й на території біля неї.

Очевидно, що ця земля має справжніх господарів. Дякуємо вам за порядок та виявлену небайдужість у вмілому ставленні до землі!