Про стан захворюваності, вакцинації та поширення короновірусної інфекції COVID-19 на території Мартинівської громади

Дата: 05.08.2021 12:03

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 23 липня 2021 року  с. Мартинівка                        № 64/2021

Про стан захворюваності, вакцинації та поширення

короновірусної інфекції   COVID-19 на території

Мартинівської громади.

Керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами),  пунктом 4 ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань», заслухавши інформацію головного лікаря комунальної установи Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги Терентьєвої Людмили Віталіївни, виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.      Інформацію головного лікаря комунальної установи Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги Терентьєвої Людмили Віталіївни взяти до відома.

2. Рекомендувати комунальній установі Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги, а також керівникам медичних закладів, що діють на території Мартинівської громади продовжити систематичний моніторинг стану захворюваності місцевих мешканців, проводити роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність щеплень з метою забезпечення вакцинальної кампанії проти COVID-19.

3. Загальному відділу апарату Мартинівської сільської ради продовжити посилену роз’яснювальну роботу серед населення через сайт Мартинівської сільської ради, соціальні канали та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів та про необхідність щеплень проти COVID-19.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                           В.І. Котенко