Про створення міждисциплінарної команди

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 23 липня 2021 року           с. Мартинівка                        № 66/2021

Про створення міждисциплінарної команди

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", Законом  України "Про охорону дитинства",  Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини", а також відповідно до п.20 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 585 "Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах", у межах Мартинівської сільської ради із числа суб’єктів, утворюється міждисциплінарна команда за рішенням органу опіки та піклування із визначенням повноважень служби у справах дітей щодо організації діяльності міждисциплінарної команди шляхом формування її персонального складу на підставі пропозицій суб’єктів для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах Мартинівської  сільської ради та затвердити її посадовий склад (додаток 1).

2. Надати службі у справах дітей виконавчого комітету Мартинівської сільської ради повноваження організовувати діяльність міждисциплінарної команди шляхом формування її персонального складу на підставі пропозицій суб'єктів  для забезпечення соціального захисту кожної дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, із суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей, проведення засідань міждисциплінарної команди.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету Мартинівської  сільської ради (Михайленко О.В.).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Дроздовича  І.А.

Сільський голова                                                              В.І. Котенко

СКЛАД

міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Голова команди:

начальник служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Михайленко О.В.

Секретар команди:

спеціаліст по захисту прав дітей служби у справах дітей Філонець Н.М.

Члени команди:

головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту

Родик О.М.

спеціаліст з управління правового та кадрового забезпечення Юрко І.І.

начальник ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області (за згодою)

сімейний  лікар Мартинівської  АЗПСМ

Зубенко Т.А. (за згодою)