Вітання сільського голови з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України

Дата: 22.08.2021 22:19

23 серпня – День Державного Прапора України!

24 серпня – День Незалежності України!

Шановні жителі Мартинівської громади та її гості!

Дорогі земляки!

Цьогоріч у ці світлі серпневі дні ми не просто святкуємо День Державного Прапора України й День Незалежності України – ми святкуємо 30-ту річницю нашої державності.

30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові звершення заради своєї держави.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті.  Гаслом цьогорічного святкування є вислів: "Ти у мене єдина". І дійсно, для нас українців наша держава є єдиною. Ми пишаємося тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру, традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України! Пам’ятаймо: майбутнє держави, її незалежність – у наших з вами руках! Добробуту всім і душевної рівноваги!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою сільський голова Віктор Котенко