Прагне кожен - досягають разом!

Дата: 26.08.2021 10:51

Вже не один рік Мартинівська сільська рада співпрацює з АТ «Укргазвидобування» та ГПУ «Полтавагазвидобування», спільно вирішуючи нагальні  та важливі питання, реалізуючи ряд запланованого на благо нашої громади.

От і  у травні цього року Мартинівська сільська рада звернулася до керівництва  ГПУ «Полтавагазвидобування» з проханням допомогти нашій громаді технікою (самоскидом, бульдозером, навантажувач, сідловий тягач) для ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ в населених пунктах ТГ.

На що газопромислова компанія відгукнулась, вирішивши дане питання наданням спецтехніки шляхом благодійної, тобто безкоштовної допомоги. Було прибрано територію біля сільського кладовища у с. Мартинівка.

Мартинівська сільська рада виносить подяку керівництву ГПУ «Полтавагазвидобування» за надану підтримку.

Сподіваємося, що подальші роки  співпраці  будуть новими етапами досягнень у розвитку відносин на благо Мартинівщини.

Фото: "до" і "після"