Про стан готовності закладів освіти Мартинівської сільської ради до нового 2021-2022 навчального року

Дата: 31.08.2021 09:24

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 27 серпня 2021 року          с. Мартинівка              № 77/2021

Про  підсумки заходів з підготовки

та організованого початку 2021/2022

навчального року

Керуючись ст.52 Закону України «Про органи місцевого  самоврядування  в Україні», Законом України «Про освіту», з метою створення належних умов для  освітнього процесу дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення своєчасної та якісної підготовки до 2020-2021 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період  виконавчий комітет Мартинівсвької сільської ради заслухавши доповідь начальника відділу освіти відділу освіти Гречко Т.С., колегія відзначає, що готовність загальноосвітніх та дошкільного навчального закладу є задовільною.

20.08.2021 року було здійснено перевірку стану готовності загальноосвітніх та дошкільного начального закладу Мартинівської сільської ради до початку нового навчального року.

Згідно акту перевірки готовності навчального закладу до нового навчального року підлягались перевірці за такими критеріями:

- якість ремонту навчальних та господарських приміщень;

- стан території, огорожі;

- навчально-дослідних ділянок;

- стан спортмайданчиків, спортивного залу, спортивного інвентаря, спортивних кімнат;

-  наявність їдальні та її стан;

- організація питного режиму у школі;

- питання протипожежної безпеки та охорони праці;

- використані кошти (бюджетні та позабюджетні) для ремонту та інше.

Перевіркою встановлено, що в усіх закладах освіти проведено поточний ремонт приміщень, класних кімнат, навчальних та методичних кабінетів, майстерень, коридорів, їдалень, туалетів та інших приміщень.

Під час огляду було виявлено, що усі заклади освіти мають необхідний мінімум спортивних споруд, обладнання та інвентаря для виконання навчальної програми з фізичної культури. Усі спортивні споруди відремонтовані та готові до нового навчального року. В спортивних залах та кімнатах проведено поточний косметичний ремонт. Надвірне спортивне обладнання збережено та підготовлено до початку навчання

У період об’їзду шкіл було здійснено перевірку проєкту річного плану роботи шкіл, дошкільного закладу на 2021-2022 навчальний рік.

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, культури та спорту взяти до відома.

2. Вжити належних заходів щодо завершення підготовки закладів освіти до 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період..

3. Організувати отримання керівниками закладів освіти актів готовності закладів освіти до роботи в 2021-2022 навчальному році до 28 серпня 2021 року.

4. Сформувати мережу освітніх закладів до 03 вересня 2021 року.

5. Удосконалити механізм  навчання здобувачів освіти у 2021-2022 навчальному році, поєднуючи заняття у класичному форматі та дистанційному режимі  згідно вимог МОЗУ і МОН України в умовах  пандемії.

6. Проаналізувати технічні можливості закладів освіти для одночасного безперебійного функціонування різних режимів роботи (очна, дистанційна).

5. Забезпечити створення належних умов для організації навчання здобувачів освіти в умовах Нової української школи.

7. Забезпечити неухильне дотримання правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм в закладах освіти  для збереження і зміцнення здоров’я дітей.

8. Забезпечити проходження медичного огляду педагогічними працівниками, здобувачами освіти  закладів освіти відповідно до чинного законодавства.

9. Забезпечити виконання заходів із реалізації програм енергозбереження

Постійно

10. Забезпечити організацію безпечного, регулярного і безоплатного перевезення здобувачів освіти, педагогічних працівників до місця навчання, роботи і додому.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Тетяну ГРЕЧКО

Заступник  сільського голови                                             О.А.  Родик