A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

На території Мартинівської сільської ради розпочато проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування

Дата: 31.08.2021 12:51
Кількість переглядів: 1326

   На території Мартинівської сільської ради розпочато проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування, що проходять через населені пункти нашої громади.

    Так, згідно вкладеного договору між Мартинівською сільською радою та Полтавською обласною радою «Про передачу міжбюджетних трансфертів на 2021 рік», зараз проходить поточний (аварійний) ремонт ділянки дороги обласного значення загального користування «О1724342 Вільхуватка-Білухівка-Попівка - /Р-11/» в напрямку від с. Білухівка до перехрестя сіл Варварівка-Мартинівка, що в межах громади.

   Відповідно вищевказаного договору, із бюджету Мартинівської сільської ради на даний вид робіт спрямовано кошти у сумі 5 млн. грн та ДП «Агенції місцевих доріг Полтавської області» - у сумі 3 млн. 620 тис. грн.

  Найближчим часом заплановано додаткове виділення коштів із бюджету Мартинівської сільської ради з метою проведення поточного (аварійного) ремонту дороги «О1707098 Максимівка-Варварівка-Мартинівка».

  

  

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора