Робочий візит керівництва Полтавської РДА до Мартинівської територіальної громади

Дата: 09.09.2021 12:37

Фото без опису  8 вересня з робочим візитом до Мартинівської сільської ради завітали голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов та перший заступник голови РДА Дмитро Задворкін.

Заступник голови Мартинівської сільської ради Олександр Родик спільно із начальником відділу освіти, культури та спорту Тетяною Гречко провели невелику екскурсію територією громади. Гості відвідали Мартинівську ЗОШ, де директор школи Світлана Погрібна коротко розповіла про суттєві моменти життя школи.

Потому оглянули нове адміністративне приміщення сільської ради, в якому було проведено поточний ремонт кабінетів, закуплено нове обладнання та меблі.

Фото без опису  У колишньому приміщенні сільської ради заплановано розміщення поліцейської станції та ЦНАПу, для відкриття яких потрібно вирішити питання закупівлі необхідної оргтехніки. З приводу цього  очільники громади та керівництво Полтавської РДА прийняли відповідні рішення.

Наприкінці зустрічі Дмитро Романов запросив керівників Мартинівської сільської ради завітати до Полтавської РДА з метою обговорення та вирішення ряду питань, що стосуються розвитку громади.