Регіональний форум "Реформа шкільного харчування" в м. Одеса

Дата: 09.09.2021 13:39

Фото без опису

Сьогодні, 9 вересня, у м. Одеса в рамках Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів,  проводять регіональний форум «Реформа шкільного харчування».

Даний форум відбувається за  участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, керівників Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської обласних державних адміністрацій, директорів департаментів освіти і науки, департаментів економічного розвитку ОДА, голів ТГ, керівників територіальних управлінь Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей та інші.

Фото без опису  Голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко та начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко також беруть участь у даному заході, на меті якого є вивчення проблематики шкільного харчування та впровадження нових норм харчування в навчальних закладах, ознайомлення з сучасним технологічним процесом та створення можливостей для забезпечення асортименту їжі; визначення якісного і проєктного підходу до публічних закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти та ролі громад, керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи.