Урочисте відкриття футбольного турніру, присвяченого пам'яті Дмитра Барвіна

Дата: 11.09.2021 17:01

Сьогодні, в день фізкультури та спорту, на центральному стадіоні у     с. Мартинівка відбулось відкриття футбольного турніру, присвяченого пам’яті загиблого земляка в зоні АТО Дмитра Барвіна.

Участь у заході взяли: голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко, заступник сільського голови Олександр Родик, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко, секретар сільської ради Олена Ляхова, старости Білухівського та Варварівського старостинських округів, головний спеціаліст відділу освіти, культури та спорту Рита Шандиба, директор Мартинівського сільського будинку культури Наталія Панасенко, заступник Карлівського міського голови Юрій Ткачов, старший офіцер  Карлівського РВК Валерій Білан, голова  спортивного комплексу «Колос» Валерій Кукушкін, батьки загиблого Дмитра Барвіна, депутати сільської ради, фермери  та підприємці, учні шкіл, громадськість села.

У футбольній грі змагались: Мартинівська  ФК «БМВ», Варварівська ФК «Колос», Голобородьківська ФК «Гол», ФК «Лип’янка».

Спонсорську фінансову підтримку для проведення футбольного турніру надали: ПП «Бурякорадгосп ім. Халтуріна» (директор О.П. Павлюченко), ПП «Агромаш» (директор В.Є Сидоров), керівники фермерських господарств, підприємці, депутати: Євген Знахуренко, Віктор Нікітін, Руслан Канівець, Олександр Довгенко, Василь Нога, Юрій Шраменко, Андрій Деркач, Юрій Харак, Володимир Харкін, Ірина Черкашена, Олександр Далудін, Михайло Гречка, Павло Міщенко.

На початку заходу з теплими словами вітань до усіх присутніх звернувся голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко. Він згадав про подвиг героя Дмитра Барвіна, бажав гравцям справжньої професіональної гри, а присутнім вболівальникам миру та безхмарного неба над головою.

До слів вітань долучилися також заступник голови сільської ради Олександр Родик, заступник Карлівського міського голови Юрій Ткачов та старший офіцер Карлівського РВК Валерій Білан.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблого Героя.

У виконанні працівників Мартинівського будинку культури та учениці Мартинівської ЗОШ лунали пісні.

Під час футбольного турніру гравці всіх команд продемонстрували свою майстерність та командну згуртованість. Та все ж найсильнішою командою виявилась футбольна команда «Мартинівка», яка здобула перемогу.

ФК «Мартинівка» нагороджена кубком турніру з футболу, присвячений пам’яті Героя Дмитра Барвіна. ФК «Голобородьківське» посіла 2 почесне місце, на 3-му – ФК «Варварівка». Всі команди нагороджені кубками, медалями та заохочувальними призами.

Вітаємо ФК «Мартинівка» з перемогою!

Командам – учасникам бажаємо яскравої гри у майбутніх змаганнях !

Дякуємо спонсорам у фінансовій підтримці!