Оголошення Карлівської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області

Дата: 22.09.2021 11:51

Фото без описуЛегалізація доходів - джерело наповнення бюджету громади

Заробітна плата - одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, суб’єктів господарювання та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тому благополуччя Мартинівської територіальної громади залежить насамперед від його бюджету. Наповнення бюджету - це турбота про здоров'я мешканців громади, виховання й освіта підростаючого покоління, пенсійне забезпечення, піклування про людей похилого віку.

Приховування громадянами своїх доходів, виплата працедавцями заробітної плати "в конверті" негативно позначаються на наповненні бюджету.

Правова необізнаність істотно послаблює позиції пересічного громадянина у відносинах із працедавцем, який часто - густо порушує закон, не укладаючи трудову угоду з найманим працівником, і вдається до виплати заробітної плати в "конверті" або виплачує заробітну плату у розмірі нижчому за законодавчо встановлений рівень.

У такий спосіб нечесний роботодавець приховує доходи, не подаючи звітність до податкових органів, і нехтує своїми обов'язками щодо забезпечення законних соціальних гарантій працівників - може звільняти їх без пояснення причин, змушувати працювати понаднормово. Порушуючи права найманого працівника, такий працедавець завдає збитків як державі так і громаді, шкодить її соціальній та фінансовій стабільності.

Шановні громадяни! Маючи забезпечене сьогодення, задумайтесь над своїм майбутнім, заздалегідь подбайте про своє гідне пенсійне забезпечення.

Карлівська ДПІ ГУ  ДПС у Полтавській області