Відбулась чергова сесія Мартинівської сільської ради

Дата: 24.09.2021 14:13

24 вересня  відбулось пленарне засідання чергової ХI сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віктор Котенко.

У роботі зібрання взяли участь 21 депутат (із 22 обраних), заступник сільського голови Олександр Родик, старости Білухівського та Варварівського старостинських округів, працівники апарату виконавчого комітету сільської ради, представники ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату імені Халтуріна», голови фермерських господарств, запрошені гості, громадськість села.

Першочергово депутати розглянули питання, що стосуються бюджету Мартинівської сільської територіальної громади у 2021 році. А саме, затвердили  звіт про виконання бюджету Мартинівської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року;  спрогнозували бюджет Мартинівської територіальної громади на 2022-2024 роки; затвердили рішення виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 09 вересня 2021 року №85/2021 «Про внесення змін до загального та спеціального фондів бюджету Мартинівської територіальної громади; внесли зміни до Програми якісного медичного обслуговування населення Мартинівської сільської ради на 2021-2022 роки. З даних питань доповідала начальник фінансового відділу Юлія Думенко.

Фото без опису Щодо розгляду освітніх питань, з якими виступила начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко, то депутати одноголосно затвердили Програму розвитку освіти Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2021-2023 роки; надали дозвіл на списання з балансового обліку закладів освіти Мартинівської сільської ради основних засобів, які непридатні для подальшого використання; внесли зміни до Програми культурно-масових заходів на 2021 рік

Далі начальник управління правового та кадрового забезпечення Ірина Сущенко виступила «Про внесення змін до складу виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області», «Про затвердження Програми безпеки Мартинівської територіальної громади на 2021-2023 роки» та ознайомила із розпорядженнями сільського голови.

Директор Халтуринського ГСКП Михайло Чернега мав слово щодо Програми підтримки Халтуринського госпрозрахункового комунального підприємства на 2021 рік, яку депутатський склад затвердив у новій редакції.

Фото без опису

Потому депутати  прийняли відповідні рішення щодо земельних питань, з якими виступила начальник земельного відділу апарату виконавчого комітету сільської ради Ольга Думенко. Зокрема, було розглянуто клопотання ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату ім. Халтуріна», клопотання СФГ «Асмік», клопотання СФГ «Обрій», клопотання ПрАТ «ВФ Україна»,  клопотання ТОВ «Марс Групп», клопотання ПСП «Орач», клопотання ПП «Земінвест», заяви громадян із земельних питань.

Вичерпні відповіді та роз’яснення на питання, що стосуються земельного законодавства, надавала адвокат із земельних питань Людмила Левошко.

Фото без опису