8 жовтня в Україні відзначають День юриста! Це важлива дата не лише для служителів Феміди, а й для усіх інших громадян, адже без праці правознавців держава не змогла б нормально функціонувати.

Дата: 08.10.2021 10:28

Шановні юристи Мартинівки !

Вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою,

Сільський голова                                                              Віктор Котенко