Про службове житло

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 жовтня 2021 року                с. Мартинівка              № 94/2021

Про службове житло

Розглянувши звернення начальника відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Гречко Т.С.  від 13.10. 2021 року № 01-35/01/576 щодо забезпечення службовим житлом вчителя початкових класів  Варварівського НВК Моцової Руслани, керуючись Житловим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Відділу освіти, культури та спорту розробити та внести на розгляд профільної постійної комісії та сесії сільської ради Програму забезпечення службовим житлом педагогічних працівників Мартинівської сільської ради Полтавської області.
  2. Рекомендувати Мартинівській сільській раді при уточненні показників бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2021 рік передбачити видатки на фінансування Програми вказаної в п. 1 даного рішення.
  3. Виконавчому апарату сільської ради розробити та подати на затвердження сесії сільської ради Положення про службове житло.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський голова                                                                 В.І. Котенко