Мартинівська територіальна громада отримала новий сміттєвоз
Дата: 01.11.2021 09:23
Кількість переглядів: 1300
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21046561/e585779b1e3d7021ae8348d26ee747b0.jpg)
Цими днями Мартинівська територіальна громада отримала новий сміттєвоз з боковим завантаженням і додатковим обладнанням: відвал на базі шасі МАЗ-4371.
Даний вид техніки придбано за рахунок співфінансування з обласного та сільського бюджетів. 1 млн 320 тис. грн. виділено з Полтавського обласного бюджету, таку ж суму -1 млн. 320 тис. грн. додала Мартинівська сільська рада.
Крім того, із бюджету Мартинівської сільської ради виділено та вже закуплено 100 сміттєвих баків, які громада отримає найближчим часом. Сміттєві баки будуть встановлені у всіх населених пунктах громади відповідно до санітарних норм.
« повернутися