Щира подяка за підтримку

Дата: 03.11.2021 18:32

Фото без опису  У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу, заклади медицини, як ніколи, потребують необхідної фінансової підтримки з метою придбання необхідного медичного обладнання.

Приємно, що є люди, які не байдужі до людських проблем і,  які здатні сприймати чужі біди, як свої.

Сьогодні Варварівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала новий кисневий концентратор, який придбано за кошти ПСП «Орач».

Фото без опису  Медичний апарат лікарям Варварівського медзакладу, за дорученням генерального директора ПСП «Орач» Олега Бегмата, вручив староста Михайло Данець.

Мартинівська сільська рада висловлює щиру вдячність Олегу Леонідовичу  за розуміння та спонсорську підтримку Варварівської лікарні.

Дуже приємно жити поряд з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади.