Про скликання ХІІ позачергової сесії VIII скликання Мартинівської сільської ради

Дата: 10.11.2021 16:05

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05 листопада 2021 року                   с. Мартинівка                        №100-од

Про скликання ХІІ позачергової сесії VIII скликання

Мартинівської сільської ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Мартинівської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати ХІІ позачергову сесію VIII скликання Мартинівської сільської ради на 12 листопада 2021 року о 10:00 год, засідання провести в приміщенні Мартинівського будинку культури за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 22.

2. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

2.1 Про внесення змін до Програми підтримки Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального підприємства на 2021 рік

2.2 Про затвердження звіту про виконання бюджету Мартинівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

2.3 Про внесення змін до бюджету Мартинівської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 16567000000).

2.4 Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Мартинівської сільської ради на 2021-2022 роки.

2.5 Про затвердження Програми забезпечення подарунками до новорічних та різдвяних свят дітей закладів дошкільної та закладів загальної середньої освіти Мартинівської сільської ради на 2021 рік.

2.6 Про затвердження Програми забезпечення службовим житлом педагогічних працівників Мартинівської сільської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.

2.7 Про затвердження Програми енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергії Мартинівської сільської ради на 2021-2025 роки.

2.8 Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Мартинівської сільської ради на 2021-2024 роки.

2.9 Про створення комісії з обстеження зелених насаджень та затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах Мартинівської сільської ради.

2.10 Про зменшення розміру орендної плати ФОП Рисухіній Л.М. за користування нерухомим майном, що належить до комунальної власності Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

2.11 Про створення та затвердження Положення про комісію щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

2.12 Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

2.13 Про підтримку законопроєкту № 1015 «Про внесення змін до статті 93 Конституції України щодо законодавчої ініціативи народу».

2.14 Про прийняття у комунальну власність Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області спеціалізованого транспортного засобу – сміттєвоза з додатковим обладнанням та затвердження акту приймання – передачі.

2.15 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Білухівка Мартинівської сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

2.16 Про розгляд клопотаннь ПП «Агромаш».

2.17 Розгляд заяв громадян по земельним питанням.

2.18 Різне

3. При проведенні засідання всім учасникам дотримуватися «маскового» режиму та інших протиепідемічних заходів. Директору сільського будинку культури (Панасенко Н.В.) підготувати в приміщенні СБК необхідні умови для проведення засідання сесії.

Сільський голова                      підпис                      Віктор Котенко