Виїзний особистий прийом громадян заступником голови Мартинівської сільської ради Олександром Родиком

Дата: 30.11.2021 12:33

З метою  вирішення проблем громадян територіальної громади за місцем їх проживання, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом Мартинівської сільської ради.

30 листопада виїзний прийом  на території Білухівського старостинського округу провів заступник Мартинівського сільського голови Олександр Родик.

Спільно із старостою Аллою Бойченко  обговорили ряд питань, які стосуються життєдіяльності населеного пункту.

На особистий прийом до Олександра Анатолійовича звернулися 3 місцевих жителів. Питання стосувались вуличного освітлення с. Білухівка, надання земельної ділянки учаснику АТО та допомоги у вивезенні гілля від будинку  пенсіонерів.

У ході розмови заступником сільського голови було надано вичерпні відповіді та роз’яснення на питання громадян. З метою їх вирішення - дані відповідні доручення працівникам апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

Виконання доручень взято на особистий контроль.