Закуплено сміттєві баки

Дата: 02.12.2021 10:06

Фото без опису З метою розвитку інфраструктури Мартинівської ОТГ на виконання Програми підтримки Халтуринського ГСКП на 2021 рік із бюджету Мартинівської сільської ради виділено 480 тис. грн та закуплено 100 сміттєвих контейнерів.

Найближчим часом баки для сміття буде встановлено у всіх населених пунктах громади у відповідності до санітарних норм.

Нещодавно Мартинівська територіальна громада отримала новий сміттєвоз з боковим завантаженням і додатковим обладнанням: відвал на базі шасі МАЗ-4371.

Даний вид техніки придбано за рахунок співфінансування з обласного та сільського бюджетів. 1 млн 320 тис. грн. виділено з Полтавського обласного бюджету, таку ж суму -1 млн. 320 тис. грн. додала Мартинівська сільська рада.