Впроваджено в життя проєкт «Дитячий ігровий майданчик у Вакулисі»

Дата: 03.12.2021 11:24

Фото без описуЦими днями у Мартинівській територіальній громаді впроваджено в життя  проєкт «Дитячий ігровий майданчик у Вакулисі», який розроблений у квітні поточного року, обговорений на громадських слуханнях із жителями села та реалізовано завдяки співпраці Мартинівської сільської ради та компанії «Нафтогаз» АТ «Укргазвидобування».

На реалізацію проєкту «Дитячий ігровий майданчик у Вакулисі» витрачено 469 тис.грн. (50% х 50% із бюджету Мартинівської сільської ради та компанії «Нафтогаз»).

Створення комфортних та безпечних умов для дозвілля та розвитку дітей молодшого, дошкільного віку, фізичний та психологічний розвиток підростаючого покоління, впровадження здорового засобу життя – це є одним із основних завдань керівництва Мартинівської сільської ради.

Ми впевнені, що облаштування дитячих майданчиків новими сучасними елементами та спортивним знаряддям для малечі принесе дуже багато користі нашим дітям і дозволить виховувати підростаюче покоління спортивним і розвинутим.

Дякуємо компанії ГПУ «Полтавагазвидобування» за підтримку у впорядкуванні території наших населених пунктів та облаштування нових місць для дитячого дозвілля. Сподіваємося на майбутню співпрацю ! Нехай кожен день дарує масу ідей і можливостей на благо Мартинівської громади.