ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - СВЯТО ГРОМАДИ

Дата: 07.12.2021 08:41

Шановні колеги, працівники та ветерани,

депутати

Мартинівської територіальної громади  !

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Cьогодні професійне свято, яке об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальної громади, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реформ, саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Висловлюю  вдячність працівникам апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, очільникам Білухівського та Варварівського старостинських округів, депутатському корпусу, за ваші професійні вміння, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування  і надалі залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Особливі слова подяки висловлюю ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного із нас.

Бажаю від щирого серця  усім, хто працював та  працює на благо  громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою, родинного затишку. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  Вас, а  професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі порадниками в усіх добрих  починаннях на благо Мартинівської громади і нашої держави !

Сільський голова                                    Віктор Котенко