Про скликання ХIV чергової сесії VIII скликання Мартинівської сільської ради

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15 грудня 2021 року                        с. Мартинівка                        №115-од

Про скликання ХІV чергової сесії VIII скликання

Мартинівської сільської ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Мартинівської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати ХІV чергову сесію VIII скликання Мартинівської сільської ради на 21 грудня 2021 року о 10:00 год, засідання провести в приміщенні Мартинівського будинку культури за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 22.

2. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

2.1 Звіт сільського голови за 2021 рік.

2.2 Затвердження бюджету Мартинівської сільської територіальної громади (16567000000) на 2022 рік.

2.3 Затвердження Програми соціально – економічного розвитку Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2.4 Затвердження програми підтримки Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального підприємства на 2022 рік.

2.5 Про внесення змін до Програми якісного медичного обслуговування населення Мартинівської сільської ради на 2021-2022 роки.

2.6 Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Мартинівської сільської ради в 2022 році.

2.7 Про затвердження програми «Шкільний автобус» на 2022 рік.

2.8 Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки.

2.9 Про затвердження у новій редакції комплексної Програми соціального захисту населення Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2022-2023 роки.

2.10 Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2022-2025 роки.

2.11 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Мартинівської сільської ради полтавського району Полтавської області.

2.12 Про затвердження розпорядження сільського голови.

2.13 Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Мартинівської сільської ради на 2022 рік.

2.14 Про передачу у безоплатне користування релігійної громади церкви Святого Дмитрія Солунського Української православної церкви культової будівлі, що є комунальною власністю Мартинівської територіальної громади в особі Мартинівської сільської ради.

2.15 Про внесення змін до рішення третьої позачергової сесії Мартинівської сільської ради восьмого скликання від 29.01.2021 року «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради».

2.16 Про впорядкування умов оплати праці сільського голови Мартинівської сільської ради.

2.17 Про затвердження плану роботи Мартинівської сільської ради на 2022 рік.

2.18 Про функціонування Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

2.19 Про розгляд звернення ГПУ «Шебелинкагазвидобування».

2.20 Різне.

3. При проведенні засідання всім учасникам дотримуватися «маскового» режиму та інших протиепідемічних заходів. В.о.директора сільського будинку культури (Долженко Л.С.) підготувати в приміщенні СБК необхідні умови для проведення засідання сесії.

Сільський голова                                                    Віктор Котенко