Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, або засуджених за вчинення злочинів до даного покарання, суспільно-корисних р

Дата: 21.12.2021 09:42

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 17 грудня 2021 року          с. Мартинівка                        № 109/2021

Про затвердження переліку об’єктів та видів

робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді  громадських (неоплачуваних), суспільно – корисних (оплачуваних) робіт, та засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт на території Мартинівської  сільської ради на  2022 рік

Керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі статей 301, 311, 3211, 3251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, с.36 Кримінально виконавчого кодексу України, розглянувши запит Полтавського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області від 08.12.2021 року №25/8/2568-21, № 25/8/2569-21  щодо визначення видів безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених та порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими та порушниками громадських робіт, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком Мартинівської сільської ради ВИРІШИВ:

1.      Визначити Халтуринське ГСКП підприємством для відбування порушниками громадських (суспільно корисних) робіт та засудженими до громадських робіт.

2.      Відповідно ст.ст.321-1, 321-3 КУпАП визначити для комунального підприємства Халтуринське ГСКП Перелік видів суспільно – корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (неоплачуваних) робіт (Додаток 1) та Перелік об’єктів для відбування суспільно – корисних робіт порушниками, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських (неоплачуваних) робіт (Додаток 2).

3.      Відповідно ст.36,39 КВК України визначити для комунальних підприємств Халтуринське ГСКП Перелік видів безоплатних суспільно – корисних робіт для відбування засудженими кримінального покарання у вигляді громадських робіт (Додаток 3) та Перелік об’єктів для відбування засудженими кримінального покарання у вигляді громадських робіт (Додаток 4).

4.      Відповідно ст.ст.325-1, 325-3 КУпАП визначити для комунальних підприємств Халтуринське ГСКП Перелік видів суспільно – корисних (оплачуваних) робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно – корисних робіт (Додаток 5) та Перелік об’єктів де порушники на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних (оплачуваних) робіт відбуватимуть стягнення (Додаток 6).

5.      Дане рішення підлягає виконанню при наявності в сільському бюджеті коштів на оплату суспільно – корисних робіт (ст.325-1 КУпАП) для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно – корисних (оплачуваних) робіт, на території Мартинівської громади у 2022 році.

6.      Рішення оприлюднити  на офіційному веб – сайті Мартинівської сільської ради.

7.      Визначені переліки об’єктів та видів робіт направити до уповноваженого органу з питань пробації для погодження.

8.      Організацію виконання даного рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А. спільно з в.о. директора Халтуринського ГСКП Тимошко П.О. та старостами Білухівського  та Варварівстького старостинських округів (Бойченко А.М. та Данець М.Ф.).

Сільський голова                                                В.І. Котенко

Додаток 1 до рішення

№ 109/2021 від 17 грудня 2021 року

Перелік видів суспільно - корисних робіт для порушників
на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (неоплачуваних) робіт для комунального підприємства Халтуринське ГСКП
(ст.ст.321-1, 321-3 КУпАП)

1. Прибирання побутового, рослинного та будівельного сміття
  2. Очищення газонів від листя з навантаженням його на причеп;
  3. Очищення тротуарів та пішохідних доріжок від снігу та посипання їх протиожеледним матеріалом;
  4. Копання газонів та клумб;
  5. Біління бордюрного каменю та дерев;
  6. Поливання клумб, висадка саджанців;
  7. Фарбування малих архітектурних форм, спортивних та дитячих

майданчиків на закріплених територіях;

1. Прибирання узбіччя вздовж вулиць міста;
  2. Прибирання сміття з урн та закріпленої території території;
  3. Прибирання території біля братських могил, пам’ятників та зелених зон;
  4. Прибирання автобусних зупинок.
  5. Косіння трави, вирубування дикорослих кущів та бур’янів

Додаток 2 до рішення

№ 109/2021 від 17 грудня 2021 року

Перелік об’єктів для відбування суспільно - корисних робіт порушниками, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських (неоплачуваних) робіт для комунального підприємства Халтуринське ГСКП  (ст.ст.321-1, 321-3 КУпАП)

1. Парки та сквери на території населених пунктів громади: (села Мартинівка, Варварівка, Білухівка, Знаменка, Вакулиха, Красне, Мар’янівка, Тишенківка, Шевченка).
  4. Зони відпочинку та дозвілля в населених пунктах громади;
  5. Сільські цвинтарі (села Мартинівка, Варварівка, Білухівка, Знаменка, Вакулиха, Красне, Мар’янівка);
  6. Пам’ятники та пам’ятні знаки в населених пунктах громади (села Мартинівка, Варварівка, Білухівка, Знаменка, Вакулиха, Красне, Мар’янівка, Тишенківка, Шевченка)
  7. Спортивні та дитячі майданчики комунальної власності в с. Мартинівка, Варварівка, Білухівка, Знаменка, Вакулиха, Красне, Мар’янівка, Тишенківка, Шевченка.

Додаток 3 до рішення

Додаток 4 до рішення

№ 109/2021 від 17 грудня 2021 року

Перелік об’єктів для відбування суспільно - корисних робіт порушниками, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських (неоплачуваних) робіт для комунального підприємства Халтуринське ГСКП (ст.36,39 КВК України)