Закуплено трактор, причіп та гілкоріз

Дата: 28.12.2021 10:16

Нещодавно Мартинівська територіальна громада прийняла найголовніший фінансовий документ – Бюджет на 2022 рік, який депутати підтримали одноголосно.

Найбільше заплановано витратити на утримання закладів освіти – понад 28 млн. грн.

На ГСКП – 11 млн. грн, на утримання закладів культури передбачено понад  2 млн. грн.  На соціальний захист та соціальне забезпечення – 1 млн. 815 тис.грн.

Мартинівська територіальна громада розвивається.  Працюємо далі.

Підводячи підсумки роботи за 2021 рік, хочеться сказати, що зроблено багато корисних справ на благо громади та покращення життєдіяльності місцевих жителів, про що звітував сільський голова Віктор Котенко на пленарному засіданні сесії сільської ради.

Наприкінці року вдалося втілити в життя ще одну поставлену перед керівництвом ціль  - для комунального підприємства територіальної громади закуплено трактор МТЗ – 82.1 ( 546 тис.грн.), причеп тракторний (180 тис.грн.) та гілкоріз (117 тис.грн.) Ця техніка придбана за рахунок надходжень до сільського бюджету плати добросовісних платників податків.