З НОВИМ 2022 РОКОМ !

Дата: 30.12.2021 10:41

Шановні жителі

Мартинівської територіальної громади, депутати та працівники сільської ради !

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та змінами. Громада стала багатшою, а значить міцнішою. Значно необхідної роботи вже зроблено для добробуту наших людей  та ще більше потрібно зробити надалі.

Ще зовсім трішки і настане Новий 2022-й рік. Нарядивши ялинку й готуючись до зустрічі прийдешнього року Чорного Водяного Тигра, ми з надією дивимося у майбутнє. Будемо вірити, що загадане кожним  бажання обов’язково здійсниться.

На новорічні свята звідусіль з'їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, оберегом горять на святковому столі вогні - так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть у серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Тож нехай об'єднаються в новому році всі добрі починання і звершення заради майбуття!

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч.       Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. Справедливості і свободи рідній Україні! А ще – сили і віри, що добро переможе!

Веселих Вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З Новим 2022 Роком!

З повагою,

Сільський голова                                                       Віктор Котенко