Про утворення Центру  надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

Дата: 12.05.2021 12:14

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАРЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьма позачергова сесія восьмого  скликання

РІШЕННЯ

12 травня 2021 року                                                                 с. Мартинівка

Про утворення Центру  надання адміністративних послуг

апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

На виконання статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (із змінами), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою максимального наближення  адміністративних послуг до громади та суб'єктів господарювання, створення належних умов щодо їх отримання мешканцями Мартинівської територіальної громади, сільська рада:

В И Р І Ш И Л А :

1.Утворити  Центр  надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради з 01 липня 2021 року.

2. Затвердити штатну чисельність  Центру  надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради  у кількості чотири штатні одиниці.

3. Внести та затвердити відповідні зміни до структури  апарату  виконавчого комітету Мартинівської  сільської ради та її виконавчих органів.

4. Затвердити    Положення   про    Центр   надання    адміністративних    послуг апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради (додається).

5. Визначити єдиного суб’єкта затвердження Інформаційних та Технологічних карток стосовно власних та делегованих повноважень Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради.

1. Виконавчому комітету Мартинівської  сільської  ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті   Мартинівської сільської  ради.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на  заступника сільського голови Родика О.А., контроль – на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Шраменко Ю.А.).

Сільський голова                                                    Віктор КОТЕНКО