Скликається чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 20.01.2022 10:21

18 січня цого року сільський голова Віктор Котенко своїм розпорядженням скликав чергове засідання  виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, яке відбудеться 26 січня   2022 року о 10-00 годині у приміщенні Мартинівської сільської ради.

Для розгляду на засіданні  виконавчого комітету  сільської ради винесені наступні питання:

1. Про підсумки розвитку культури на території Мартинівської сільської ради за 2021 рік та завдання на 2022 рік.
  2. Про затвердження плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС на території сільської ради у 2022 році.
  3. Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  4. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради.
  5. Про організацію громадських робіт на території Мартинівської сільської територіальної громади в 2022 році.
  6. Про затвердження Положення про службове житло.
  7. Різне.