З Днем Соборності, Україно!

Дата: 21.01.2022 11:43

Шановні жителі Мартинівської громади !

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня Соборності  України!

Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв і наш земляк Дмитро Барвін. Згадаймо про нього хвилиною мовчання… Ми пам’ятаємо…

Слово «соборність» в українській мові означає всеєдність, цілісність, неподільність. Тож нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.

Зичу Вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом!

В єдності – наша сила!

Слава Україні!

З повагою                                                            Віктор КОТЕНКО