Про скликання XV позачергової сесії VIII скликання Мартинівської сільської ради

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 січня 2022 року                          с. Мартинівка                        № 02-од

Про скликання ХV позачергової сесії VIII скликання

Мартинівської сільської ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Мартинівської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати ХV позачергову сесію VIII скликання Мартинівської сільської ради на 28 січня 2022 року о 10:00 год, засідання провести в приміщенні Мартинівського будинку культури за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 22.

2. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

2.1. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

2.2. Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

2.3. Про передачу приміщень закладів культури та ЗДО «Малятко» на баланс відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради.

2.4. Про затвердження в новій редакції установчих документів освітнього закладу Мартинівської сільської ради.

2.5. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

2.6. Про затвердження програми «Питна вода» Мартинівської сільської ради на 2022-2025 роки.

2.7. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

2.8. Про проведення інвентаризації земельних ділянок під полезахисними лісосмугами.

2.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок загальною площею 3,9584 га розташованих за межами с.Варварівка.

2.10. Про розгляд клопотання УПЄ Українська православна церква.

2.11. Про розгляд клопотання ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінат ім.Халтуріна».

2.12. Про розгляд клопотань ФГ «С.В.Житниця»

2.13. Розгляд заяв громадян по земельним питанням.

2.14. Різне.

3. При проведенні засідання всім учасникам дотримуватися «маскового» режиму та інших протиепідемічних заходів. В.о.директора сільського будинку культури (Долженко Л.С.) підготувати в приміщенні СБК необхідні умови для проведення засідання сесії.

Сільський голова                           підпис                         Віктор Котенко