В планах - створення підрозділу місцевої пожежної охорони

Дата: 27.01.2022 14:10

Сьогодні голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко провів робочу зустріч із керівництвом Полтавського районного управління ГУ ДСНС у Полтавській області, участь в якій взяв керівник Карлівського ДПУ ДПРУ Григорій Данильченко та депутат сільської ради Юрій Харак.  Метою зустрічі постало питання організації та забезпечення пожежної безпеки на  території Мартинівської територіальної громади та створення підрозділу місцевої пожежної охорони.

У ході розмови учасники зібранні визначилися  з алгоритмом утворення та організації діяльності місцевого пожежно-рятувального підрозділу, спланували покрокові дії з боку керівництва Мартинівської громади та працівників ГУ ДСНС, поставили цілі та завдання, які потрібно виконати першочергово, оглянули приміщення, де  заплановано розмістити підрозділ МПО.

Крім того, начальник відділу цивільного захисту Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергій Славко  інформував щодо можливості подальшого створення на території громади добровільної пожежної дружини (ДПД) із числа місцевих жителів, завданням якої є  проведення заходів щодо запобігання пожеж та виконання першочергових необхідних заходів у випадку виникнення пожежі до приїзду підрозділу МПО (евакуація людей, відключення електроенергії тощо).