Про стан розвитку фізичної культури та спорту у громаді

Дата: 28.02.2022 14:45

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 23 лютого2022 року                  с. Мартинівка                        № 124/2022

Про стан розвитку фізичної культури та

спорту в Мартинівській сільській раді

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про фізичну культуру і спорт», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Тетяни ГРЕЧКО про стан розвитку фізичної культури та спорту в Мартинівській сільській раді, виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про стан розвитку фізичної культури та спорту в Мартинівській територіальній громаді взяти до відома (додається).

2. Відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради (Т.ГРЕЧКО):

2.1. Продовжувати роботу, спрямовану на підвищення ефективності викладання фізичної культури, створення умов для збереження здоров'я, реалізації творчого потенціалу школярів, спрямування їх на духовне та фізичне становлення і самовдосконалення засобами фізичного виховання та спорту у навчальних закладах громади.

2.2. Забезпечувати належні умови для культурного та фізичного розвитку молоді, залучення всіх верств населення до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля, проведенню спортивно-масових заходів, участь у спортивних заходах районного та обласного рівня.

2.4. Систематично висвітлювати в засобах масової інформації матеріали по проведенню спортивно-масових заходів на території Мартинівської сільської ради та пропагуванню здорового способу життя.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    Віктор КОТЕНКО