Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2021 рік.

Дата: 28.02.2022 14:46

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 23 лютого 2022                   с. Мартинівка                  №126/2022

Про підсумки роботи із зверненнями

громадян, що надійшли

до Мартинівської сільської ради

у 2021 році

Керуючись пунктом 1 частини „б" статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України „Про звернення громадян", Указом Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", проаналізувавши роботу із зверненнями громадян до Мартинівської сільської ради у 2021 році,  заслухавши та обговоривши інформацію начальника загального відділу апарату виконавчого комітету Супрун Н.М., з метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення належного рівня, ефективного вирішення питань, що порушуються громадянами та враховуючи вимоги чинного законодавства, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Мартинівської  сільської ради у 2021 році, взяти до відома (додається).

2. Роботу посадових осіб загального відділу апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради щодо розгляду звернень громадян за 2021 рік та здійснення контролю за виконанням Закону України «Про звернення громадян» визнати задовільною.

2. Заступнику сільського голови, секретарю  сільської ради, керуючому справами виконавчого комітету, начальникам та спеціалістам загального та земельного відділів апарату виконавчого комітету сільської ради, старостам  протягом поточного року:

2.1. Неухильно дотримуватись Закону України «Про звернення громадян» та графіку особистого прийому громадян.

2.2. Оперативно, у відповідності до чинного законодавства України, реагувати на порушення прав та законних інтересів громадян.

2.3. Здійснювати заходи щодо вчасного розгляду звернень громадян, надходження повторних звернень, надавати обгрунтовані відповіді з мотивованими роз’ясненнями на заяви мешканців та оперативно вживати заходів при усуненні порушень.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Дроздовича І.А.

Сільський голова                                                     Віктор Котенко