Нагадаємо: спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій

Дата: 16.03.2022 10:44

Зараз наша країна переживає важкі часи, часи які без жодного жалю забирають у нас найцінніші речі, можливість насолоджуватися мирним небом, будувати майбутнє та просто жити, руйнується інфраструктура, житлові будинки, а найстрашніше гинуть люди. Та в останні дні, наші рятвальники замість того щоб кинути всі сили на порятунок життів людей, змушені гасити палаючі сухостої.

З початку року вже зафіксовано 50 пожеж в природних екосистемах. Тому рятувальники звертаються до кожного мешканця нашої області з проханням не підпалювати суху траву та не додавати надзвичайникам ще більше роботи. Будьте свідомими, не паліть суху траву!

З кожним днем ми виборюємо право на життя! Сьогодні, як ніколи, нам потрібна ваша допомога і ми закликаємо вас бути свідомими та не палити суху траву, такими діями ви вбережете сили рятувальникам.

Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби.

Нагадаємо: спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій.

Разом подолаємо ворога! СлаваУкраїні!