Створено робочу групу з контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на продукти харчування та лікарські засоби

Дата: 17.03.2022 12:48

Фото без опису   17 березня 2022 року розпорядженням сільського голови № 27-од створено робочу групу з контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на продукти харчування та лікарські засоби.

Відповідно до даного документу, у разі виявлення значного та необґрунтованого підвищення цін на вказані категорії товарів, робоча група повинна  негайно повідомити про даний факт Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області, Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області для відповідного реагування.