З професійним святом працівників сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 20.03.2022 10:03

Фото без описуШановні працівники сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Мартинівської сільської ради !

Від імені апарату виконавчого комітету сільської ради та депутатського корпусу сільської ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сфера, у якій ви професіонально і відповідально трудитесь, нерозривно пов’язана з життям людей. Адже це - чистота, озеленення і освітлення наших дворів, вулиць, благоустрій територій, парків і скверів, життєдіяльність підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Ми, часом, навіть не замислюємося, якою нелегкою працею забезпечується стабільна робота закладів комунального господарства. Ми сприймаємо як належне ті послуги, які цілодобово надаєте ви - працівники сфери ЖКГ та побутового обслуговування.

Тож прийміть з нагоди свята слова щирої вдячності за самовіддану працю, комунальні блага.

Зичу вам міцного здоров’я та мирного неба над головою, які в наш непростий час особливо цінні, а також родинного затишку і благополуччя, добробуту і усіляких гараздів, поваги від людей.

голова Мартинівської сільської ради                             Віктор Котенко