Вітаємо з Днем народження Аллу Михайлівну Мотієнко!

Дата: 22.03.2022 08:52

Фото без опису

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження  свою колегу, головного спеціаліста фінансового відділу Аллу Мотієнко !

Дорога наша Аллочко !

З такою людино, як ти працювати легко, просто та в задоволення! Ти весела, креативна, творча, енергійна, впевнена в собі, завжди з посмішкою на вустах. Ти «живинка» та «позитив» нашого колективу. Вітаємо тебе з днем  народження!  Бажаємо сто причин для щастя, тисячу приводів для веселощів і мільйон можливостей для безтурботного життя.  Міцного здоров'я, чудового настрою, благополуччя і домашнього затишку, любові та людського щастя!