Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 28.03.2022 15:02

25 березня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження за №28-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться в приміщенні сільської ради 30 березня о 10-00 год. На розгяд винесені питання:

1. Про схвалення Програми підтримки підрозділів територіальної оборони  на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про погодження придбання шкільного автобуса.
  3. Про організацію та види оплачуваних громадських робіт на території Мартинівської сільської ради на 2022 рік.
  4. Про організаційні заходи з підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2022 році.
  5. Про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради.
  6. Про надання статусу дитини-сироти малолітньому  Гажі Олександру Миколайовичу, 24.02.2012 року народження.
  7. Різне.