Про організацію та види громадських робіт на території Мартинівської сільської ради на 2022 рік.

Дата: 05.04.2022 08:38

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 30 березня 2022 року                 с. Мартинівка              № 134/2022

Відповідно до ст.ст. 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 175 (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 541 від 29.07.2015), з метою  сприяння соціальному розвитку Мартинівської сільської територіальної громади, створення умов та реалізації прав громадян на працю, а також збільшення зайнятості населення та зменшення чисельності безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які втратили роботу, додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки, зареєстрованих безробітних осіб, які перебувають на обліку в Карлівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості населення, як такі, що шукають роботу, виконавчий комітет Мартинівської сільської  ради

В И Р І Ш И В :

1. Організовувати у 2022 році спільно з Карлівською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості населення  на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та інших форм власності  громадські роботи, які проводитимуться на території населених пунктів Мартинівської сльської ради, та матимуть суспільно корисну спрямованість, відповідатимуть потребам  територіальної  громади  і  сприятимуть її соціальному розвитку.

1. Затвердити перелік видів громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, економічну, соціальну та екологічну користь, відповідають потребам адміністративно-територіальної одиниці Мартинівської сільської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку на 2022 рік, згідно з додатком №1.

1. Затвердити Халтуринське ГСКП, як підприємство комунальної форми власності у якому планується організувати такі роботи.
  2. Керівнику підприємства :
  • створити тимчасові робочі місця для організації та проведення громадських  робіт,
  • укласти відповідні договори про організацію та фінансування громадських робіт з Карлівською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості.

4.    Встановити, що фінансування організації громадських робіт проводитиметься в межах кошторисних призначень, передбачених на 2022 рік рішенням 14 сесії Мартинівської сільської ради восьмого скликання від 21.12.2021 р. року «Про бюджет  Мартинівської сільської територіальної громади  на 2022 рік» (з послідуючими змінами), а також за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.

5.      Карлівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості населення (директор Іщенко І.В.):

5.1.       Організовувати направлення безробітних громадян за їх згодою на оплачувані громадські роботи.

5.2.       Укладати договори на проведення громадських робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання громадських робіт.

6.    Це рішення набирає чинності після його прийняття.

7.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Родика О.А.

Сільський голова                                            В.І. Котенко

Д О Д А Т О К № 1

до рішення виконавчого комітету

від 30.03.2022 року № 134/2022

Перелік видів громадських робіт,

що мають економічну, соціальну та екологічну користь, відповідають потребам Мартинівської сільської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку на 2022 рік

ВИДИ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

1

Впорядкування та озеленення території населених пунктів територіальної громади, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку, придорожніх смуг.

2

Роботи повязані з ремонтом  обєктів соціальної сфери (навчальні заклади, стадіони, заклади культури, охорони здоровя).

3

Екологічний захист навколишнього середовища ( прибирання та збір вторинної сировини, поліетилену, пляшок, іншого сміття).

4

Роботи повязані з ремонтом водопостачання на території громади.

5

Надання допомоги особам похилого віку та інвалідам.

6

Впорядкування місць меморіального поховання, памятників та помятних місць на території громади.

7

Роботи повязані з ремонтом приватних житлових будинків одиноким громадянам похилого віку, ветеранам війни, інвалідам.

8

Роботи спрямовані на посилення громадського порядку (запровадження системи відеоспостереження, пожежної охорони).

9

Інші загальнодоступні види трудової діяльності тимчасового характеру, які відповідають потребам Мартинівської сільської ради, мають суспільно корисну спрямованість, економічну, соціальну та екологічну користь для Мартинівської сільської територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку

Сільський голова                                                       В.І. Котенко