Допомога від небайдужих людей

Дата: 05.04.2022 11:59

Фото без опису   Цими днями від небайдужих віруючих людей – сім’ї Сторожко Івана Олексійовича та Ніни Миколаївни внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Мартинівської громади, отримали гуманітарну допомогу з продуктами харчування.

Крупи, овочі, муку та інші продукти відвезено до Варварівської школи-інтернату та ДНЗ «Малятко», де тимчасово перебувають переселенці. Таку ж допомогу буде передано і до Білухівського старостату.

Під час війни український народ неодноразово довів і доводе,  що ми - єдині, дружні, що в нашій країні одне для всіх горе. Вислову «моя хата скраю, я нічого не знаю» для українців не існує. Бо МИ – така нація.

З кожним днем ми дуже важко, але  впевнено, крок за кроком, сантиметр за сантиметром наближаємось до перемоги. І вона обов’язково буде! Молимось! Віримо! Все буде Україна!