Трішки позитиву

Дата: 18.04.2022 14:40

Фото без опису   У жовтні минулого року Мартинівська територіальна громада долучилась до еко-заходу щодо озеленення планети «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» у рамках глобального екологічного проекту «Енергія відновлення Землі».

За сприянням та спонсорської підтримки компанії Нафтогаз учасниками екологічного заходу було озеленено  парк біля сільського Будинку культури, який тепер має назву «Енергія відновлення землі», та територію ДНЗ «Малятко», висаджено 65  дерев та кущів.

А вже сьогодні, коли за вікном тепле сонечко, рясний дощик, легкий весняний вітер та віра кожного українця в мирне майбутнє, розпускаються катальпи бігнонієвидні, ліквідамбари смолоносні, клени, глід, граб, барбариси, гортензії, гінкго дволопатеве, черемха, жасмин, слива, груша та сакура. Усі насадження прийнялись, міцно тримаються своїм корінням за щедру українську землю, і, не дивлячись ні на що, брунькуються та розквітають, надихаючи нас на віру в мирне майбутнє та розквіт нашої рідної Батьківщини!

Після дощу – з’являється веселка, після ночі - приходить день, погані новини завжди змінюються гарними, добро обов’язково перемагає! Так було, є і буде! Перемога за нами!

Все буде Україна!