Про чат - бот "Знайди рідних"

Дата: 18.04.2022 14:12

Чат-бот “Знайди рідних” створений для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні та дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування.

Чат-бот “Знайди рідних” розроблений у взаємодії з громадською організацією “Міжнародна асоціація кібербезпеки”, Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку”, міжнародного жіночого руху “За сімейні цінності” та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.

Розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, інформацію про місце знаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.

Посилання на чат-бот “Знайди рідних”: https://t.me/Family_Search_bot.

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області