Дата: 21.04.2022 08:05

Шановні жителі Мартинівської громади !

Наближаються Великодні свята, які ми, українці, звикли відзначати з душею та теплом в серці, згідно  звичаїв та традицій нашого народу.

На превеликий жаль, у цьому році Великодня Пасха пройде не в тому дусі, як завжди. Всі ми розуміємо у чому справа.

Тому, звертаємось до вас з проханням не відвідувати ліси, парки та лісопаркові зони. Дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, не брати до рук незнайомих підозрілих предметів та зберігати своє життя і здоров’я.

У Великодні дні діятимуть обмежувальні заходи із 13.00 години суботи 23 квітня 2022 року до 06.00 години вівторка 26 квітня 2022 року. У цей час заборонено перебувати у громадських місцях без нагальної потреби, уникати скупчень, не можна проводити масові заходи у церквах та біля них.

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та своїх рідних!