Обговорили питання забезпечення внутрішньо переміщених осіб продуктовими наборами

Дата: 20.04.2022 12:49

Фото без опису  На території Мартинівської громади знайшли прихисток понад 1000 вимушених переселенців, зареєстрували своє тимчасове місце перебування 850 осіб.

Громадяни, які тимчасово перемістилися з регіонів, де ведуться активні бойові дії та, які зареєстрували своє місце перебування на території Мартинівської сільської ради, згідно поданих заяв до управління праці та соціального захисту населення, отримують державні допомоги.

З метою обов’язкової  підтримки таких людей та, в свою чергу, малого бізнесу Мартинівщини, 19 квітня заступник сільського голови провів зібрання з місцевими підприємцями населених пунктів громади, на якому обговорили питання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, а саме забезпечення їх харчовими продуктовими наборами.

До продуктового набору для забезпечення ВПО, що взяті на облік та проживають на території Мартинівської ТГ, буде входити: борошно, пшенична та ячна крупи, макарони, олія, цукор, консерви та згущене молоко.

Із бюджету Мартинівської сільської ради для цієї цілі спрямовано 1 млн. грн.

На теперішній час стоїть питання складання договорів між сільською радою та місцевими підприємцями щодо перерахування із бюджету сільської ради необхідних коштів з метою подальшого придбання необхідних продуктів харчування.

На території Мартинівської громади свою підприємницьку діяльність здійснюють 13 фізичних осіб, з них 2 - у Білухівському старостинському окрузі, 3 – у Варварівському та 8 – у Мартинівці.

Між підприємцями визначено кількісний склад громадян, яких потрібно забезпечити в найкоротший термін вищевказаними наборами. Даний набор буде підготовлено на одну людину та розрахований       на квартал.

Про час та місце отримання харчових продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам буде повідомлено додатково.

Бажаємо миру!