Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні з 25.04.2022 р по 29.04.2022 р. .

Дата: 21.04.2022 12:41

Повідомлення споживачів про заплановані та аварійні перерви в електропостачанні .

Карлівська філія АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» надає  перелік населених пунктів та вулиць, які відносяться до  Мартинівської ТГ та будуть відключені від електропостачання, а також  причини і час перерви ,та орієнтовної тривалості у період з 25 квітня по 29 квітня 2022 року.

Дата проведення ремонтних робіт

Час початку та закінчення ремонтних робіт ( з точністю до години)

Назва населеного пункту

Перелік вулиць

Причини перерви в електропостачанні

27.04.2022р.

с. Варварівка

вул.Карлівська,Осіння,Паркова,Українська,Польова,Каштанова,Затишна,Лютнева,Коса,Українська,Паркова,Шевченка,пров.Крутий,Лютневий,Квітневий, Кузнечний.

Виконання  робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

с. Білухівка

вул.Кучеренка,Паризька,Горіхова, П.Мирного, провул. Гагаріна.

Виконання планових робіт з технічного обслуговування електромереж