Не несіть на кладовища штучні квіти!

Дата: 27.04.2022 11:06

Фото без опису  Наближаються поминальні дні. За усталеною традицією мешканці та гості нашої громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням до їхніх могил квітів.

Але чомусь більшість громадян воліє використовувати штучні квіти. Можливо, через те, що вони дешевші за живі, можливо, через те, що довше зберігаються. Втім, мало хто замислюється над тим, яку велику шкоду наносить ця традиція навколишньому середовищу, безпосередньо нам усім, мешканцям громади та стане майбутньою проблемою для наших нащадків.

Щоб не спричиняти накопичення старих пластикових квітів та вінків, альтернативним варіантом є взагалі не нести їх на цвинтар. Краще принести на могилу живі квіти, які ніякої шкоди довкіллю не спричиняють.

Вшанування пам’яті покійних має починатися  із шанобливого ставлення до їхнього останнього пристановища, а не з вибору пластикової прикраси.

Тому дуже просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику на цвинтарях населених пунктів громади!