Назавжди в пам'яті той день, коли...

Дата: 09.05.2022 09:52

Фото без опису

Все далі і далі відходять у минуле сторінки історії  про Другу світову війну. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.  Багато змінилося з того часу, але назавжди залишиться пам'ять про тих, хто не шкодував свого життя для майбутніх поколінь.

8 травня з нагоди Дня пам’яті  та примирення, 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та в знак великої шани за подвиг солдатів в роки війни очільники Мартинівської сільської ради спільно із старостами старостинських округів відвідали місця поховання, братські могили, пам’ятники, що на території населених пунктів громади, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання.

На місцевому кладовищі с. Мартинівка спочиває воїн АТО, який віддав своє життя за мир на Україні у лютому 2015 року. Дмитро Барвін…Вічна пам’ять…Його подвиг назавжди у наших серцях.

Фото без опису

Ще рік тому в ці травневі дні ми щорічно згадували жахливу ціну, яку попередні покоління заплатили за мир, і повторювали: "Ніколи знову".

На жаль, в 2022 році нашу країну знову наздогнало горе. Нацизм знову прийшов на нашу землю, але цього разу в російській військовій формі і на російських танках. Тому сьогодні ми пам'ятаємо День Перемоги над нацистською Німеччиною, а в майбутньому встановимо ще одну дату - День перемоги над російським окупантом.