Проведено видачу продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам за президентською програмою

Дата: 11.05.2022 14:14

Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради внутрішньо переміщені особи, які тимчасово зареєстровані та проживають у населених пунктах громади, отримали продуктові набори за президентською програмою, які були завезені напередодні.

З метою перевірки організації та проведення процесу видачі гуманітарних наборів на пункті їх отримання, з робочим візитом до Мартинівської громади завітали перший заступник начальника Полтавської РВА Дмитро Задворкін та заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко. Керівники обласних установ зазначили, що очільники ТГ, працівники ЦНАПу, старости старостинських округів працюють злагоджено та віднеслись з відповідальністю до даного виду роботи, тому всі громадяни змогли отримати продуктові набори швидко.

На обліку у ЦНАПі перебувають понад тисячу вимушених переселенців. Сьогодні майже їх всіх забезпечено індивідуальними продуктовими наборами від обласної військової адміністрації.

Робота продовжується.