A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

Зверніть увагу!

Дата: 20.05.2022 09:23
Кількість переглядів: 117

Шановні орендодавці нерухомого майна,

відмінного від земельної ділянки!

 

З метою стабілізації ситуації на ринку нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, звертаємо Вашу увагу на неприпустимість, у такий важкий для українців час, безпідставно завищувати ціни на здачу в оренду нерухомого майна.

Добробут і стабільність в нашій країні залежить насамперед від кожного з нас! Ставтеся з розумінням та безкорисливо до тих, хто змушений залишити власні домівки і шукати прихисток у нашому краї!  Тільки маючи спільну мету та об’єднавшись, ми швидше переможемо!

Поряд з цим, звертаємо увагу, що згідно вимог Податкового кодексу України громадяни – платники податків зобов’язані подати річну декларація про майновий стан і доходи, якщо у 2021 році отримували доходи від здачі в оренду власного нерухомого майна.

Декларація подається до органу державної податкової служби за місцем своєї податкової адреси (місце постійного проживання).

Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua) у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора