День героїв України відзначається щорічно 23 травня.

Дата: 23.05.2022 12:26

Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям і воїнам армій УНР і УПА, воїнам АТО і російсько-української війни.

Сьогодні Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

Ми вдячні усім захисникам, хто, жервуючи собою та своїм здоров’ям, боровся та бориться за українську незалежність, а також віддаємо шану загиблим.

Війна розкидала українців по всьому світу і ми говоримо йому «дякую» за турботу і теплі обійми. Це неможливо переоцінити. Ми завжди будемо вдячні людям і містам, які приютили наших жінок і дітей, за доброту та чуйність. Але я впевнена, що кожної ночі перед сном українці мріють про повернення у свої домівки, не зважаючи на те, вціліли вони чи стоять у руїнах.

Про дім, своїх коханих і дітей в найскладніші моменти мріють й наші захисники. Вони воюють за мир на своїй землі, знаючи, що на них чекають з обіймами, сповнені любові.

Наші воїни повернуться !

Наші матері та жінки повернуться !

Наші діти і мир повернеться!

Потрібно чекати і робити все, задля перемоги.